Aaron has logged 20 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
That Man from Rio

That Man from Rio

1964
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Trolls

Trolls

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Lion

Lion

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Desperado

Desperado

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Of Mice and Men

Of Mice and Men

1939
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Music Man

The Music Man

1962
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Allied

Allied

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Lady Be Good

Lady Be Good

1941
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Moana

Moana

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Arrival

Arrival

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry