• Old

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Conflicted

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • Honest Thief

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Risen: The Story of Chron

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Blue Story

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Kill Chain

    ★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Missing 411: The Hunted

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Grass Is Greener

    ★★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Leaving Neverland

    ★★

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • Hail Satan?

    ★★★½

  • Polar

    ★★★★½

  • Glass

    ★★★½

  • Vice

    ★★

  • The Mule

  • Bird Box

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Derren Brown: Sacrifice

    ★★★★½

  • Joe Rogan: Strange Times

    ★★★½

  • Hold the Dark

    ★★★★

  • Freaks

    ★★★

  • Farming

    ★★★★

  • Widows

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★

  • Peppermint

    ★★★½

  • The Last Man

    ★★★½

  • King of Thieves

    ★★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • Mile 22

    ★★★½