Sort by

Anton has logged 20 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Dune

Dune

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Blind Man Who Did Not Want to See Titanic

The Blind Man Who Did Not Want to See Titanic

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Me and the Cult Leader

Me and the Cult Leader

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Gravedigger’s Wife

The Gravedigger’s Wife

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Some Kind of Heaven

Some Kind of Heaven

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ninjababy

Ninjababy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Pleasure

Pleasure

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pig

Pig

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Compartment No. 6

Compartment No. 6

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Gaia

Gaia

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bad Luck Banging or Loony Porn

Bad Luck Banging or Loony Porn

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Gunda

Gunda

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Wedding of the Century

Wedding of the Century

2021
×
Read the review Edit this entry  
12
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Bad Hair

Bad Hair

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry