Sort by

ab has logged 11 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

2015
×
★★★
Edit this entry  
25
After Life

After Life

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
Read the review Edit this entry  
24
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★½
Edit this entry  
08
Los Angeles Plays Itself

Los Angeles Plays Itself

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Us

Us

2019
×
★★★½
Edit this entry