Sort by
  • Oppenheimer

  • Wham!

  • Asteroid City

  • Fast X

  • Air

  • Bottoms

  • Smile

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

  • The Banshees of Inisherin

  • Master Gardener

  • Bones and All

  • Nope

    ★★★★½

  • Elvis

  • Aftersun

  • Three Thousand Years of Longing

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Magic Spot

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Pez Outlaw

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Chernobyl: The Lost Tapes

  • The Batman

    ★★★½

  • I Want You Back

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fire of Love

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Dopesick

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Cry Macho

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

  • The Hand of God

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

  • Luca

  • Loki

    ★★★½

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Language Lessons

    ★★★½

  • Together Together

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

  • Freaky

    ★★

  • One Night in Miami...

    ★★½

  • Shiva Baby

  • Tenet

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★

  • Disclosure

  • Zola

  • Summertime

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917