• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • ROH Supercard of Honor XV

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • AEW Revolution 2022

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Shane Gillis: Live In Austin

    ★★★★

  • AEW All Out

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Cursed

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Belle

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★