Sort by
  • Lohusa

  • Last Call for Istanbul

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • You Do You

    ½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • The Mother

    ★★

  • Chokehold

    ★★½

  • My Apologies

  • The Crime Is Mine

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • In the Blind Spot

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Nightingale of Bursa

  • Plane

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • Her Şey Dahil

    ½

  • Recep İvedik 7

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Future Groom

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • RSVP (Please Respond)

    ★★½

  • The Enforcer

    ★½

  • Once Upon a Time in the Future: 2121

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Emily

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • The Festival of Troubadours

    ★★

  • TÁR

    ★★★½

  • La Syndicaliste

    ★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • A Love Story

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Dream Workers

    ★★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Doom of Love

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Interceptor

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Burning Days

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • EO

    ★★★

  • Final Cut

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Sessiz İstila

  • Vespula

  • Silver

  • In Home God Remains

  • The Resistance

    ★★

  • Produsen Oksigen

  • The Northman

    ★★★½

  • In Good Hands

  • Deep Water

    ★★

  • After Nature

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Adanis: Kutsal Kavga

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • No Exit

    ★★

  • Hypnagogia

  • The Look of Love