Sort by
  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • AlRawabi School for Girls

    ★★★

  • I'm Monica Bellucci

  • Black Widow

    ★½

  • 1921

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • Four Roads

  • Save Ralph

  • Bloodsuckers

    ★★★★½

  • Us Again

    ★★★★

  • Puparia

  • Yung Lean: In My Head

  • Hidden

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • 8:46

  • Mrs. America

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • 365 Days

    ½

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Kojin

    ★★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Make Me a Sandwich

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Martin Eden

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Voices from the Frontline: China's War on Poverty

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • Diner

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★★

  • Mosul

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Super Deluxe

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★½

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ½