RSS feed for abenasayag
  • The Plot Against America

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★

  • Undone

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Heroic Losers

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★★½

  • The Loudest Voice

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Murder Mystery

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Diego Maradona

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • The Weasel's Tale

    ★½

  • Years and Years

    ★★★★★

  • Wine Country

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • 4x4

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • Long Shot

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Brexit: The Uncivil War

    ★★★★

  • Glass

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★½

  • Vice

    ★★★

  • The Mule

    ★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Porno para principiantes

    ★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★½

  • Rojo

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • First Man

    ★★★

  • My Masterpiece

    ★★★½

  • An Unexpected Love

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Super Crazy

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • El Angel

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

  • Champions

    ★★★½

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity