Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★½

  • Expats

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ½

  • Anyone But You

  • Animal

    ½

  • A Murder at the End of the World

    ★★½

  • Napoleon

    ★½

  • The Iron Claw

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Sister Death

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Foe

    ★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

  • Jaane Jaan

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Society of the Snow

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Quiz Lady

  • American Fiction

    ★★½

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Fingernails

  • El Conde

    ★★★

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

  • Lust Stories 2

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Suitable Flesh

    ★½

  • Fallen Leaves

    ★★★

  • Bama Rush

  • Asteroid City

  • Anatomy of a Fall

    ★★½

  • May December

    ★★★

  • How to Have Sex

  • Strange Way of Life

    ½

  • The Little Mermaid

  • Ghosted

    ½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Clock

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★

  • Tu Jhoothi Main Makkaar

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • She Came to Me

  • Perfect Addiction

  • Sharper

    ½