RSS feed for Devon
  • The Craft

    ★★★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★★

  • Rabid

    ★★★½

  • Rabid

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Eli

    ★★½

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★½

  • Polar

    ★★★½

  • Halloween 5: The Revenge of Michael Myers

    ★★

  • Akihabara Majokko Princess

    ★★★★★

  • Power Rangers

    ★★★½

  • The Wailing

    ★★★★½

  • Creep 2

    ★★★★★

  • The People vs. Larry Flynt

    ★★★★½

  • Stand by Me

    ★★★½

  • Zero Dark Thirty

    ★★★★½