RSS feed for Devon

Devon has rated 65 films released in the 1990s.

  • The People vs. Larry Flynt

    ★★★★½

  • The Fugitive

    ★★★★★

  • Wild at Heart

    ★★★★½

  • Cape Fear

    ★★★★

  • Undefeatable

    ★★★★

  • Bound

    ★★★★½

  • It

    ★★

  • Scream 2

    ★★★½

  • Event Horizon

    ★★★★

  • MouseHunt

    ★★★★

  • Good Will Hunting

    ★★★★½

  • Mission: Impossible

    ★★★★★

  • Mallrats

    ★★★½

  • From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter

  • From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money

    ★★½

  • From Dusk Till Dawn

    ★★★★½

  • The Avengers

    ★★

  • Halloween H20: 20 Years Later

    ★★★