RSS feed for Devon

Devon has rated 87 adventure films.

  • Power Rangers

    ★★★½

  • The Fugitive

    ★★★★★

  • Fantastic Four

    ★½

  • The Martian

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Spectre

    ★★½

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★½

  • Bone Tomahawk

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • Labyrinth

    ★★★½

  • Warcraft

    ★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★