RSS feed for Devon

Devon has rated 28 family films.

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Labyrinth

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • The Mystical Adventures of Billy Owens

    ★★½

  • Megamind

    ★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★

  • Oz the Great and Powerful

    ★★

  • The Goonies

    ★★★★★

  • Time Bandits

    ★★★★½

  • Batman

    ★★★★★

  • MouseHunt

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★½

  • Jumanji

    ★★★★★

  • Mary Poppins

    ★★★★★

  • Back to the Future

    ★★★★★

  • The Princess Bride

    ★★★★½

  • Home Alone

    ★★★★★