RSS feed for Devon

Devon has rated 161 thrillers.

  • The Wailing

    ★★★★½

  • Creep 2

    ★★★★★

  • Zero Dark Thirty

    ★★★★½

  • The Fugitive

    ★★★★★

  • Shutter

    ★★★½

  • Knock Knock

    ★★★★★

  • The Visit

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★★½

  • Wild at Heart

    ★★★★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Bone Tomahawk

    ★★★★½

  • Cape Fear

    ★★★★

  • London Has Fallen

    ½

  • Blair Witch

    ★★½

  • Train to Busan

    ★★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★★

  • Split

    ★★★★½