RSS feed for Devon
  • The Thing from Another World

    ★★★

  • For the Love of Spock

    ★★★★★

  • Team Foxcatcher

    ★★★★½

  • The Intervention

    ★★★★

  • Mascots

    ★★★½

  • Blue Jay

    ★★★★

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★★

  • London Has Fallen

    ½

  • Love & Friendship

    ★★★★

  • Blair Witch

    ★★½

  • 13th

    ★★★★★

  • Warcraft

    ★★

  • Sully

    ★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★★