RSS feed for Devon

Devon has rated 106 films ★★★★½ .

  • The Wailing

    ★★★★½

  • The People vs. Larry Flynt

    ★★★★½

  • Zero Dark Thirty

    ★★★★½

  • House on Haunted Hill

    ★★★★½

  • John Mulaney: The Comeback Kid

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★★★½

  • Wild at Heart

    ★★★★½

  • F for Fake

    ★★★★½

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Bone Tomahawk

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • Wild

    ★★★★½

  • Team Foxcatcher

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★½

  • Split

    ★★★★½

  • Jen Kirkman: Just Keep Livin'?

    ★★★★½

  • Gerald's Game

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½