RSS feed for Devon

Devon has rated 108 films ★★★★★ .

  • Creep 2

    ★★★★★

  • The Fugitive

    ★★★★★

  • Who Killed Captain Alex?

    ★★★★★

  • The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst

    ★★★★★

  • Knock Knock

    ★★★★★

  • Bad Taste

    ★★★★★

  • Life Itself

    ★★★★★

  • For the Love of Spock

    ★★★★★

  • 13th

    ★★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★★

  • Maria Bamford: Old Baby

    ★★★★★

  • Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • Oh, Hello: On Broadway

    ★★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Gaga: Five Foot Two

    ★★★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★