RSS feed for Alec

Alec has logged 32 entries for films rated ½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Movie 43

Movie 43

2013
×
½
Edit this entry  
25
The 41–Year–Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It

The 41–Year–Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It

2010
×
½
Edit this entry  
24
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
½
Edit this entry  
13
Await Further Instructions

Await Further Instructions

2018
×
½
Edit this entry  
05
Gotti

Gotti

2018
×
½
Edit this entry  
03
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
½
Edit this entry  
08
Meet the Blacks

Meet the Blacks

2016
×
½
Edit this entry  
19
I Feel Pretty

I Feel Pretty

2018
×
½
Edit this entry  
15
Father Figures

Father Figures

2017
×
½
Edit this entry  
28
Wish Upon

Wish Upon

2017
×
½
Edit this entry  
11
Sex and the City

Sex and the City

2008
×
½
Edit this entry  
10
The Book of Henry

The Book of Henry

2017
×
½
Edit this entry  
05
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
½
Edit this entry  
22
Phoenix Forgotten

Phoenix Forgotten

2017
×
½
Edit this entry  
26
The Love Guru

The Love Guru

2008
×
½
Edit this entry  
02
Boo! A Madea Halloween

Boo! A Madea Halloween

2016
×
½
Edit this entry  
15
Rings

Rings

2017
×
½
Edit this entry  
01
Dirty Grandpa

Dirty Grandpa

2016
×
½
Edit this entry  
07
Sharknado 4: The 4th Awakens

Sharknado 4: The 4th Awakens

2016
×
½
Edit this entry  
05
Hatchet

Hatchet

2006
×
½
Edit this entry  
23
The Green Inferno

The Green Inferno

2013
×
½
Edit this entry  
21
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
½
Edit this entry  
11
The Ridiculous 6

The Ridiculous 6

2015
×
½
Edit this entry  
27
Cannibal Holocaust

Cannibal Holocaust

1980
×
½
Edit this entry  
01
The Room

The Room

2003
×
½
Edit this entry  
30
The Boy Next Door

The Boy Next Door

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Scary Movie 5

Scary Movie 5

2013
×
½
Edit this entry  
18
Oculus

Oculus

2013
×
½
Edit this entry  
09
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
½
Edit this entry  
07
The Purge

The Purge

2013
×
½
Edit this entry  
19
A Haunted House

A Haunted House

2013
×
½
Edit this entry  
24
Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4

2012
×
½
Edit this entry