Sort by
  • Jaane Jaan

    ★★★★★

  • Thank You For Coming

    ★★½

  • Haddi

  • Friday Night Plan

    ★★½

  • Babylon 5: The Road Home

    ★★★★

  • Heart of Stone

    ★★★½

  • Bawaal

    ½

  • Neeyat

    ★★★

  • Tarla

    ★★★★½

  • Satyaprem Ki Katha

    ★★★

  • Lust Stories 2

    ★★★★½

  • Tiku Weds Sheru

    ★½

  • Adipurush

    ★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Sirf Ek Bandaa Kaafi Hai

    ★★★

  • Kathal

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • IB 71

    ★½

  • Afwaah

    ★★★★

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Kisi Ka Bhai... Kisi Ki Jaan

    ★½

  • Mrs. Undercover

  • Gumraah

    ★½

  • Gaslight

    ★★★

  • Chor Nikal Ke Bhaga

    ★★★

  • Tu Jhoothi Main Makkaar

    ★★★★

  • Gulmohar

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • Lost

    ★★

  • Operation Fryday

    ½

  • Pathaan

    ★★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Mission Majnu

    ★½

  • Kuttey

  • Govinda Naam Mera

    ★½

  • Blurr

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Qala

    ★★★½

  • Almost Pyaar with DJ Mohabbat

    ★★½

  • Monica, O My Darling

    ★★★★½

  • Double XL

  • Phone Bhoot

    ★★★

  • Ram Setu

    ★★

  • Faraaz

    ★★★½

  • Maja Ma

    ★★★★

  • Plan A Plan B

    ★★

  • Babli Bouncer

    ★★★★

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★

  • Ticket to Paradise

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★½

  • Good Night Oppy

    ★★★★★

  • Cuttputlli

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★

  • Darlings

    ★★½

  • Ek Villain Returns

    ★★★½

  • Good Luck Jerry

    ★★½

  • Alienoid

    ★★★★½

  • Khuda Haafiz Chapter 2: Agni Pariksha

    ★★★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Dobaaraa

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Four Samosas

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Joyland

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Jungle Cry

    ★★½

  • Thar

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★