Sort by

Andy has logged 14 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Cruella

Cruella

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Saw 3D

Saw 3D

2010
×
Read the review Edit this entry  
14
Saw VI

Saw VI

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Saw V

Saw V

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Saw IV

Saw IV

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Saw III

Saw III

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Saw II

Saw II

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Saw

Saw

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry