• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Last Summer

    ★★

  • Loki

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • The Way We Are

    ★★★

  • You've Got Murder

    ★★★½

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Dark Phoenix

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Destiny

    ★★

  • Money Trap

  • Glass

  • One Love

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Müslüm

    ★★½

  • Incredibles 2

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Westworld: The Story So Far

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Mortal World

    ★★★½

  • Arif V 216

    ★★★½

  • In the Family

    ★★★★

  • Ayla: The Daughter of War

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★

  • The Hitman's Bodyguard

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Jungle

    ★★★

  • A Stork's Journey

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Dangal

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★½

  • Finding Dory

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • Me Before You

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Dünyanın En Güzel Kokusu

  • Deadpool

  • My Brother

    ★★½

  • Delibal

    ★★★

  • A Unique Life

    ★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Ant-Man

  • Mustang

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • What's Left of You

  • Furious 7

    ★★★★

  • Love Like You

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

  • But Muzeyyen That's the Deepest Desire

    ★★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies