Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
19
The Batman

The Batman

2022
×
Edit this entry  
19
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
½
Edit this entry  
01
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★
Edit this entry  
19
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
Edit this entry  
19
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
Edit this entry  
19
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
Rifkin's Festival

Rifkin's Festival

2020
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★
Edit this entry  
15
A Cop Movie

A Cop Movie

2021
×
½
Edit this entry  
15
Titane

Titane

2021
×
½
Edit this entry  
14
Eternals

Eternals

2021
×
½
Edit this entry  
13
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★
Edit this entry  
13
Sex, Shame and Tears 2

Sex, Shame and Tears 2

2022
×
½
Edit this entry  
13
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
½
Edit this entry  
11
Belfast

Belfast

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★
Edit this entry  
10
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★
Edit this entry  
10
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
½
Edit this entry  
10
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★
Edit this entry  
09
CODA

CODA

2021
×
½
Edit this entry  
09
King Richard

King Richard

2021
×
★★
Edit this entry  
09
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Dune

Dune

2021
×
Edit this entry  
09
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★
Edit this entry  
23
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★
Edit this entry  
14
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
Parallel Mothers

Parallel Mothers

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Novaro El Coloso Mexicano

Novaro El Coloso Mexicano

2017
×
Edit this entry  
26
Getting My Ex-wife Back

Getting My Ex-wife Back

2018
×
½
Edit this entry  
26
El brazo mortal

El brazo mortal

1996
×
★★★
Edit this entry  
26
The Dove and the Wolf

The Dove and the Wolf

2019
×
½
Edit this entry  
23
Under the Skin

Under the Skin

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Savage Nights

Savage Nights

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Apartment

The Apartment

1996
×
★★
Edit this entry  
21
El sombrero de tres picos

El sombrero de tres picos

1944
×
Edit this entry  
26
This Is Not Berlin

This Is Not Berlin

2019
×
★★
Edit this entry  
26
Matria

Matria

2014
×
★★
Edit this entry  
26
Miradas Múltiples (La máquina loca)

Miradas Múltiples (La máquina loca)

2012
×
★½
Edit this entry  
08
'Ora Sí ¡Tenemos Que Ganar!

'Ora Sí ¡Tenemos Que Ganar!

1981
×
★★★
Edit this entry  
09
Fruto prohibido

Fruto prohibido

1953
×
½
Edit this entry  
28
Midnight Family

Midnight Family

2019
×
Edit this entry  
07
Roots of Blood

Roots of Blood

1978
×
★★½
Edit this entry  
31
Parchís: the Documentary

Parchís: the Documentary

2019
×
★★★
Edit this entry  
30
Love Love Love

Love Love Love

1965
×
★½
Edit this entry  
29
Two Faces Have the Destiny

Two Faces Have the Destiny

1952
×
★★★
Edit this entry  
28
Another Dawn

Another Dawn

1943
×
★★½
Edit this entry  
27
Patsy My Love

Patsy My Love

1969
×
½
Edit this entry