• The Batman

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Last Duel

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Worlds

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Emergence Collapse

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★½

  • Straight to VHS

    ★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★

  • Cripta I

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Just Beyond the Trees

    ★★★★

  • 2220

  • Carmen Vidal, mujer detective

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Shithouse

    ★★½

  • Belushi

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★

  • Another Round

    ★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★½

  • So Much Love to Give

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★

  • The Last Matinee

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Movie That Invites Pausing

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • s01e03

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★

  • log 2

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Spree

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★

  • The Show About The Show - S2

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • The Good Intentions

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • The Assistant

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★½

  • Amigo lindo del Alma

    ★★

  • The Champion of the World

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★½

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★½

  • The August Virgin

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Diego Maradona

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Climb

    ★★½

  • Bacurau

    ★★★★½

  • Swans: Where Does a Body End?

    ★½

  • Swallow

    ★★

  • In Dog Years

    ★★★½

  • 4x4

    ★★½

  • Us

    ★★★½