• Jiu Jitsu

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Witches

    ★★

  • Over the Moon

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • The One and Only Ivan

    ★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Magic Camp

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • An American Pickle

    ★★½

  • Host

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • #Alive

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★½

  • Capone

    ★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★

  • The Hunt

    ★★½

  • Mulan

    ★½

  • Devs

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Fantasy Island

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Wendy

    ★★★

  • Downhill

  • Save Yourselves!

    ★★½

  • Relic

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • His House

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Dolittle

    ★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½