Sort by
  • The Flash

  • Guardians of the Galaxy Volume 3

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • The Seeker: Part II

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • The Seeker

    ★★★★

  • Injustice

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • The Marksman

    ★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Strange Case Of Vídeo Brinquedo || Official Short Documentary ||

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Monster Hunter

    ½