Sort by

Jaden has logged 33 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Pee-wee's Big Adventure

Pee-wee's Big Adventure

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Where the Wild Things Are

Where the Wild Things Are

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Batman: Hush

Batman: Hush

2019
×
★★½
Edit this entry  
16
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Godzilla

Godzilla

1954
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Teen Beach Movie

Teen Beach Movie

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
½
Edit this entry  
05
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Stuart Little

Stuart Little

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Edit this entry  
02
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★★
Edit this entry  
02
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Edit this entry  
02
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★
Edit this entry  
02
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Edit this entry