Sort by

Jaden has logged 27 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Luca

Luca

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★
Edit this entry  
15
Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Signs

Signs

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Rango

Rango

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry