• Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Inside Chernobyl with Ben Fogle

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★

  • Death to 2020

  • The Stand

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • Batman: Death in the Family

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Run

    ★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★

  • You Should Have Left

    ★★

  • DC Showcase: Adam Strange

    ★★★½

  • Dreamkatcher

    ★★

  • Quiz

    ★★★★

  • Red Dwarf: The Promised Land

    ★★★½

  • Shadowed

    ★★★½