RSS feed for Adam
  • Sleeping Beauty

    ★★★

  • Never Talk to Strangers

    ★★½

  • Jagged Edge

    ★★★½

  • Freeway

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★

  • Threads

    ★★★★

  • Score

    ★★★★★

  • Mahogany

    ★★★★½

  • Co-ed Call Girl

    ★★★★

  • The Exorcist

    ★★★★★

  • Windows

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★★★

  • Paganini Horror

    ★★★½

  • Southern Comfort

    ★★★

  • The Triangle Factory Fire Scandal

    ★★

  • Night Killer

    ★★★★

  • Harriet

    ★★★

  • Faster, Pussycat! Kill! Kill!

    ★★★★★