• Stowaway

    ★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Every Breath You Take

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Seaspiracy

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Persona: The Dark Truth Behind Personality Tests

    ★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • Body Brokers

    ★★½

  • Silk Road

    ★★½

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Land

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★★

  • Palmer

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Insert Coin

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Smiley Face Killers

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • My Psychedelic Love Story

    ★★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Belushi

    ★★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Zappa

    ★★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Run

    ★★★½

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★½

  • Kingdom of Silence

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★½

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Way I See It

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • 76 Days

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Robin's Wish

    ★★★★

  • Vinyl Nation

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Growing Up Milwaukee

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★★★

  • The Donut King

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • Steve-O: Gnarly

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Ava

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★★

  • Greyhound

    ★★★½