• V/H/S/94

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Shane Gillis: Live In Austin

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★½

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★½

  • Nitram

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

  • Good on Paper

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • The Woman in the Window

    ½

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ½

  • Thunder Force

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Seaspiracy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • How It Ends

  • Censor

    ★★★★

  • The Dig

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • This Is Paris

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • Solitary

  • Come True

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★½

  • Greenland

  • The Old Guard

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ½

  • Athlete A

    ★★★

  • The Rental

  • 8:46

  • Transhood

  • The Wrong Missy

    ½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★

  • Materna

    ★★

  • My Heart Can't Beat Unless You Tell It To

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

  • Fried Barry

    ★★

  • Black Lake

  • The Decline

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★½

  • Onward

    ★★

  • Lost Girls

    ★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Run Uje Run

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★