Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Feast

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Get Out

  • Wild Tales

    ★★★★½

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ½

  • Burn After Reading

    ★★★½

  • The Dark Knight

  • Waltz with Bashir

    ★★★★★

  • Pan's Labyrinth

    ★★★★½

  • The Green Mile

    ★★★★½

  • Fight Club

    ★★★★½

  • Election

    ★★★½

  • Pulp Fiction

  • Porco Rosso

    ★★★★