• House of Gucci

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • The Skeleton Dance

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • First Man

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Eternals

    ★½

  • A Mouthful of Air

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Antlers

    ★½

  • Dune

    ★★★★