• The Undoing

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • The Heist of the Century

    ★★★½

  • Nisman: The Prosecutor, the President and the Spy

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★★½

  • Color Out of Space

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Heroic Losers

    ★★★½

  • Nimic

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • The Wild Goose Lake

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Hellboy

    ★★

  • Shazam!

    ★★★

  • The Dirt

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★½

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Life Overtakes Me

    ★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Porno para principiantes

    ★★★

  • Venom

    ★★½

  • The Perfection

    ★★★

  • mid90s

    ★★★½

  • The Predator

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • My Masterpiece

    ★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★