• Beanie Mania

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • The Rise and Fall of Lularoe

    ★★★

  • The Housewives of the North Pole

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★½

  • Fruitcake Fraud

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Cosmic Dawn

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Deadly Cuts

    ★★★½

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • This is GWAR

    ★★★★

  • LuLaRich

    ★★★

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Boulevard! A Hollywood Story

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • a-ha: The Movie

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Pray Away

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Lost Leonardo

    ★★★½

  • Seance

    ★★★

  • The Crime of the Century

    ★★★

  • Set!

    ★★★

  • The Savior for Sale

    ★★★★

  • Too Late

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Hysterical

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★

  • The Last Cruise

    ★★★½

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • TINA

    ★★★★

  • Me You Madness

  • Black Art: In the Absence of Light

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Amy Tan: Unintended Memoir

    ★★★½

  • Try Harder!

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★

  • Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

    ★★★★

  • Censor

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Letters to Satan Claus

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★½

  • The Bloodhound

    ★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★½

  • Alien on Stage

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • In Search of Darkness - Part II

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★★

  • Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

    ★★★★

  • The Stylist

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Love Fraud

    ★★