Sort by
  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • King Coal

    ★★★★★

  • Cat Person

    ★★★★

  • Fancy Dance

    ★★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Christmas with the Campbells

    ★★½

  • Darby and the Dead

    ★★★★

  • Troll

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • They/Them

    ★★

  • Honor Society

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • The Day the Music Died: The Story of Don McLean's

    ★★★