Sort by
  • Barbie

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • A Thousand Days

    ★★★½

  • Hunger

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Maghrib Time

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Sacred 2

    ★★★

  • Decibel

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • The Visitor

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Ivanna

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Missing Home

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Dawning

    ★★★½

  • Before Night Falls

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

  • Incantation

    ★★★

  • Umma

    ★★

  • Blink

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Privilege

    ★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Master

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

    ★★★★

  • Close Your Eyes

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Ryan Reynolds: I'm a Laureate?

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Death Valley

    ★★½