Sort by
  • Men

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • The Man From Toronto

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • The Commuter

    ★★½

  • A House on the Bayou

    ★★★

  • In Time

    ★★★

  • Perfume: The Story of a Murderer

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • The Eye

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Top Gun

    ★★★

  • The Tourist

    ★★½