Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★

  • Clerks III

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Deep Water

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Antlers

    ★½

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★

  • Bull

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★

  • Playground

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Val

    ★★★★

  • The Story of Film: A New Generation

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Hollywood Bulldogs: The Rise and Falls of the Great British Stuntman

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½