Sort by
  • Easy A

    ★★★½

  • Signs

    ★★★★

  • Irreversible

    ★★½

  • Luce

    ★★★★

  • Elephant

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Prestige

    ★★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • Prisoners

    ★★★★★

  • Thief

    ★★★★★

  • News from Home

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Shame

    ★★★★½