Sort by
  • Madame Web

    ★★

  • Dune: Part Two

  • Love Will Save Us

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • The Conference

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★½

  • Mother, Couch

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • The Peasants

    ★★★★

  • Together 99

    ★★★★

  • Shame on Dry Land

    ★★★½

  • In the Land of Saints and Sinners

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Retribution

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Hypnosis

    ★★★

  • Beck 50 - Deadlock

    ★★

  • Beck 49 - Inferno

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • The Taste of Things

    ★★

  • Firebrand

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The New Boy

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Bleeding Love

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Silver Haze

    ★★★½

  • Reality

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Eileen

    ★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • La Jauría

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★