RSS feed for Franzi
  • Okja

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Labyrinth of Lies

    ★★★★

  • Unbreakable

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Brexit: The Uncivil War

    ★★★½

  • 25 km/h

    ★★★★

  • The Ledge

    ★★★★

  • The Legend of Tarzan

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • Truth

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Love Ranch

    ★★★★

  • Dinner for One

    ★★★