RSS feed for Adrian
  • Bad Times at the El Royale

    ★★½

  • Seven Psychopaths

    ★★★

  • Split

    ★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Matangi / Maya / M.I.A.

    ★★★★

  • Three Identical Strangers

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Mississippi Grind

    ★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Supersonic

    ★★★★

  • Battle of the Sexes

    ★★★½

  • Unsane

    ★★★½

  • Rampage

    ★★½