• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★½

  • Crush

    ★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • 6 Days Alone

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Home Team

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Four to Dinner

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Drowning in Potential

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★½

  • Photocopier

    ★★★★½

  • Black as Night

    ★★½

  • Controlling Britney Spears

    ★★★½

  • Watch Me As I Go

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Happening

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Vortex

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Good on Paper

    ★★

  • The Kings

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Resort

    ½

  • Headmesh: A Documentary?

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★

  • kid 90

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Grandma's Best Friends

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Roulette

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • Levels

  • Jasper

    ★★★½

  • Macho: The Hector Camacho Story

    ★★★½

  • Sheep Theater

    ★★★½

  • Funny and Weird and Wonderful

  • Happiest Season

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Howie Mandel: But, Enough About Me

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Vicious Fun

    ★★★★½

  • The Stunt Double

  • Host

    ★★★½