RSS feed for Adriano2001
  • Basic Instinct

    ★★★★½

  • The Matrix

    ★★★★

  • Submarine

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Princess Mononoke

    ★★★★½

  • Death Note

    ★★★★

  • Knock Knock

    ★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • The Platform

    ★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★

  • Personal Shopper

    ★★★★

  • Eyes Wide Shut

    ★★★★★

  • Her

    ★★★