• Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Scream

    ★★★★

  • American Underdog

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Being James Bond

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ½