Sort by
  • The Weekend Away

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Fifty Shades Freed

    ★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • It

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • A Bad Moms Christmas

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Girls Trip

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • Mommy Dead and Dearest

  • Big Little Lies

    ★★★★½

  • Fist Fight

    ★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Casting JonBenet

  • Why Him?

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★

  • The Accountant

    ★★★½

  • Split

    ★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★½

  • The Girl on the Train

    ★★★

  • The Case of: JonBenét Ramsey

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★

  • Deepwater Horizon

    ★★★½

  • Amanda Knox

    ★★★★

  • Lion

    ★★★★

  • The Killing of JonBenet: The Truth Uncovered

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Arrival

  • La La Land

    ★★★★★

  • Team Thor

  • War Dogs

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Bad Moms

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★½

  • Nerve

    ★★★½

  • Piper

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • Me Before You

    ★★★

  • The Neon Demon

    ★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★★½

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • The Boss

    ★★

  • Get a Job

    ★★

  • Sausage Party

    ★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Beware the Slenderman

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★½

  • War on Everyone

  • Deadpool

    ★★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Blue Mountain State: The Rise of Thadland

    ★★★

  • The Fundamentals of Caring

    ★★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • How to Be Single

    ★★½

  • Dirty Grandpa

    ★★