Sort by

isabelle ☆ has logged 30 entries for films during June 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Piper

Piper

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Cars

Cars

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Prometheus

Prometheus

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Her

Her

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The Fundamentals of Caring

The Fundamentals of Caring

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Creed

Creed

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
7 Days in Hell

7 Days in Hell

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★
Edit this entry  
01
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry