Sort by
  • Five Nights at Freddy's

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • House of Darkness

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

  • Choose or Die

    ★★★

  • The Bad Guys

  • Uncharted

  • The House

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Operation Mincemeat

    ★★½

  • Eternals

  • Censor of Dreams

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Dashcam

    ★★½

  • Citizen Ashe

    ★★½

  • The Automat

    ★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • The Curse of Humpty Dumpty

  • Candyman

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Forever Purge

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • America: The Motion Picture

  • Bestia

    ★★½

  • We Need to Do Something

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Extinct

  • Below Zero

    ★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • WandaVision

    ★½

  • Chick Fight

    ★½

  • The Liberator

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • Ghost Dogs

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Greenland

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Ghosts of War

  • Hamilton

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★½